Отож після запуску власного серверу Blynk на Orange PI PC прийшла пора запустити проект для тесту. Для цього вирішив протестувати новий китайський датчик вологості та температури AHT10.
Сам датчик досить компактний, та із обіцянок повинен бути досить точним та стабільним. Якщо ці обіцянки хоча б на половину відповідають дійсності – це дозволить використати його для контролю не тільки вологості, але й температури в інкубаторі.
Закуплено з Aliexpress модуль на якому знаходився сам датчик, а також схема узгодження логічних рівнів та LDO стабілізатор напруги.
Сам датчик повністю цифровий, та працює по шині I2C. На модулі є перемичка яка дозволяє змінити адресу датчика на шині, що дозволяє підключити два датчика на одну шину.
Підключив модуль до плати NodeMCU із ESP8266 для передачі даних з допомогою бібліотеки Blynk через мережу ІР. В програмі реалізовано інформування при виходу температури за межі 0 – 35.
Файли:
Бібліотеку для роботи із датчиком використав Олексія Морозова з однойменного каналу на Youtube.
QR код тестової програми Blynk
Виникло питання підтримки різних сертифікатів для різних доменів. І як виявилось – це можливо. Отож далі приклати конфігурації: Postfix Після запускаємо $ postmap -F hash:/etc/postfix/vmail_ssl.map . . .
Отож вже є одна стаття ні про що а саме Інкубатор – це… Ну що ж спробую тут ввести трохи конкретики в даному проекті. Питання . . .